Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

PELOKOSMETYKI - KOSMETYKI Z UZDROWISKA USTROŃ

Pelokosmetyki to linia kosmetyków Uzdrowiska Ustroń stworzona na bazie surowców naturalnych – solanki i borowiny.
To kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Uzdrowisko Ustroń to nowoczesne centrum rehabilitacyjne, które nie mogłoby istnieć bez surowców naturalnych. Solanka i borowina wykorzystywane są w zabiegach rehabilitacyjnych i regeneracyjnych realizowanych w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia oraz w Medical & SPA Prestige Club.

 

Nasi goście często kupują solankę (w butelkach) i borowinę (w plastrach) i zabierają je do domów, by wykorzystać unikalne właściwości podczas domowych zabiegów. Znając wyjątkowe właściwości solanki i borowiny i m.in. ich dobroczynny wpływ na kondycję skóry, wymyśliliśmy kosmetyki z solanką i borowiną, do codziennego stosowania. Pelokosmetyki są idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy wygląd skóry i kosmetyki zawierające surowce naturalne.

Nazwa Pelokosmetyki pochodzi od greckiego słowa pelos oznaczającego błoto. Peloidem jest borowina. Do kosmetyków dodano także ustrońską solankę. I coś jeszcze.

W PELOKOSMETYKACH wykorzystano także dobroczynne ekstrakty z głogu, hibiskusa, róży, lawendy i aronii, korzystne działanie olejków (avocado, macadamia, winogronowego i migdałowego), białą i czerwoną glinkę, masło Shea i witaminę E. Dzięki temu produkowane dla Uzdrowiska Ustroń Pelokosmetyki nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę.

Pelokosmetyki można kupić we we wszystkich obiektach Uzdrowiska Ustroń - na Recepcjach. Zapraszamy także do sklepu internetowego pelokosmetyki.pl