Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

To doskonałe miejsce zarówno na pobyt indywidualny, jak i grupowy.

Dla gości przygotowano tu 158 miejsc noclegowych w 64 starannie zaaranżowanych i komfortowo urządzonych pokojach typu Standard, Studio, Lux oraz w Apartamentach. Każdy z pokoi wyposażony jest w TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Położenie Hotelu pozwala na aktywne spędzenie czasu, bez względu na porę roku. Liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, a zimą - narciarskie sprawiają, że wypoczynek w Ustroniu to prawdziwy raj dla miłośników sportów i zdrowego stylu życia. Dzięki zdrowemu mikroklimatowi i wyjątkowym walorom krajobrazowym pobyt w Hotelu Wilga*** stwarza idealne warunki do wypoczynku i regeneracji sił. 

Dodatkowym atutem jest usytuowanie Hotelu na terenie Uzdrowiska Ustroń. Bezpośrednie sąsiedztwo Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia daje niepowtarzalną możliwość zaplanowania pobytów Medical Spa z precyzyjnie dobranym planem zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych. 

Goście odpoczywający w Hotelu Wilga*** mają do dyspozycji przestronne lobby hotelowe wraz z barem, restaurację, Karczmę Zapiecek o charakterze regionalnym wraz z ogrodem, bibliotekę ze stanowiskiem komputerowym i TV LCD/DVD, bilard, miejsce zabaw dla dzieci, parking strzeżony oraz garaże. 

Hotel Wilga*** to wymarzone miejsce na pełen relaks dla duszy i ciała.

Zapraszamy na stronę Hotelu Wilga***