Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Karczma Zapiecek

Utrzymana w regionalnym stylu karczma otwiera swe podwoje dla gości – zarówno tych, którzy od lat znają i cenią jej kuchnię, jak i tych, którzy po raz pierwszy skosztują serwowanych tu specjałów. Zapiecek to miejsce z atmosferą i duszą, do którego chętnie się powraca. W ofercie potrawy przygotowywane według tradycyjnych receptur, a wśród nich smakołyki z rusztu opalanego węglem drzewnym. 

Kuchnia ma charakter otwarty – goście mogą obserwować, w jaki sposób przyrządza się smakowite dania, co stanowi dodatkową atrakcję tego miejsca. 

Przyjazny personel Zapiecka troszczy się o podniebienia i dobre samopoczucie gości, służąc pomocą przy wyborze menu. A jest w czym wybierać: w karcie potrawy kuchni polskiej, europejskiej oraz dania regionalne. Bogata oferta kulinarna zaspokoi oczekiwania gości o różnych gustach kulinarnych. Co równe istotne, jest dostosowana do zasobności każdego portfela.

Z Zapiecka każdy wychodzi najedzony i w znakomitym nastroju.

Godzina otwarcia:
poniedziałek-piątek: 15:00-22:00
sobota i niedziela: 12:00-22:00

Karczma Zapiecek zaprasza gości indywidualnych i grupy, a ponadto organizuje przyjęcia rodzinne, wesela, bankiety i inne uroczystości.
Gość nakarmiony jest skory do zabawy, weselszy i radośniejszy. Gość dobrze najedzony – powróci znów, bo dobrze nas zapamięta.

Zapraszamy do zapoznania się z menu Karczmy Zapiecek  (PDF)

Zapraszamy na wieczorki taneczne codziennie o godz. 19.00. 

RESTAURACJA

Stylowe i ciepłe wnętrze zaprasza na smaczne posiłki serwowane w przyjemnej atmosferze. Restauracja oferuje dania kuchni europejskiej oraz tradycyjne potrawy kuchni domowej. Na życzenie gości posiłki sporządzane są zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. 

LOBBY BAR

Nowoczesny lobby bar oferuje bogaty wybór drinków, napojów alkoholowych i bezalkoholowych. To miejsce, gdzie goście chętnie spędzają czas na długich rozmowach przy relaksującym drinku. 

Galeria zdjęć

 

Dokumenty w formacie PDF jest plikiem elektronicznym otwieranym i wyświetlanym przy użyciu programu Adobe Reader. 
Program ten jest darmowy i można go pobrać oraz zainstalować klikając tutaj.