Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Mój pobyt w Sanatorium „Równica” to nie tylko kuracja. To doświadczenie wzorowej organizacji życzliwości, troski, solidności, oddania…. i wiele można jeszcze pisać. Z całą odpowiedzialnością, mając porównanie z innymi ośrodkami, oceniam bardzo wysoko Sanatorium Równica, począwszy od recepcji po personel pomocniczy. Fachowość, kulturę osobistą, takt zawodowy i troskę o pacjenta. Gratuluję Dyrekcji personelu i takiego profesjonalizmu w zarządzaniu, kierowaniu i organizowaniu tego typu placówki. To ludzie tworzą klimat, znając swoje powołanie. Dziękuję za bezinteresowność lekarzom, pielęgniarkom, paniom w recepcji za ich chęć pomocy. Wszystkim dziękuję!! Życzę zdrowia i dobra ludzkich spojrzeń, z których rodzą się najpiękniejsze kwiaty.
Danuta z Jeleniej Góry.

W Sanatorium Równica w Ustroniu jesteśmy po raz pierwszy i bardzo żałujemy, że nie przyjechaliśmy tu wcześniej. W Równicy spotkaliśmy się z niezwykłą życzliwością i serdecznością zatrudnionego tu personelu. Każdy człowiek tej zgranej i profesjonalnej załogi chętnie służy pomocą i radą pacjentom w sposób często przekraczający zakres swoich obowiązków służbowych. Uśmiech, mimo zmęczenia, nie znika z ich twarzy, a swoje serce, troskliwość i fachowość starają się równo okazywać każdemu. Na wdzięczność i serdeczne słowa uznania zasługują zarówno członkowie tzw. białego personelu medycznego, rehabilitanci, fizykoterapeuci jak i pozostałe służby pomocnicze, Panie z recepcji, portierzy, Panie kelnerki. Na uznanie zasługuje również doskonała organizacja tego „Giganta” jakim jest „Równica”.
Aleksandra z Gliwic

Dziękuję za pobyt w Sanatorium „Równica” za uroczy pokój, za doskonałe zabiegi, wyśmienite i urozmaicone posiłki, wspaniałe warunki pobytowe, za przemiłą i profesjonalną opiekę medyczną i za całą atmosferę - choć zimową. Składam gorące podziękowania dla całego Personelowi, który wyróżniam i pozdrawiam. Cieszę się, że w swoim życiu miałam okazję spotkać i poznać takich ludzi, którzy przyczynili się do mojego 3-tygodniowego cudownego wypoczynku. A w pamięci pozostawiam najlepsze wspomnienia. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz będę mogła u Państwa gościć.
Dziękując, przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia z Białegostoku, życzę sukcesów w pracy i życiu a także tylko sympatycznych i zadowolonych kuracjuszy.
Maria z Białegostoku

Pragnę złożyć bardzo serdeczne podziękowania za miłą, profesjonalną i bezbłędną obsługę podczas mojego pobytu w Państwa Sanatorium. Nowe miejsce, nowi ludzie, pierwszy pobyt w takim ośrodku, niosą zawsze jakieś obawy, jednak te zostały rozwiązane przez przemiłą, fachową i zawsze uśmiechniętą obsługę Recepcji. Dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc, odpowiedzi na moje pytania oraz wskazówki, dzięki którym mój pobyt w tym miejscu był naprawdę udany i miły.
Rafał z Tarnowa

Serdecznie dziękujemy za pobyt w Szpitalu sanatoryjnym „Równica”. Jesteśmy pełne uznania dla wszystkich pracowników i dla wspaniałej organizacji. Przez cały pobyt byłyśmy otoczone troskliwą opieką przez Panią Doktor, której dziękujemy za trafne i skuteczne zabiegi. Dziękujemy Paniom z fizjoterapii za cierpliwe i skuteczne poprawianie naszej sprawności. Dziękuję wszystkim za uśmiech, za troskę o dobro kuracjuszy. Jeszcze raz serdeczne podziękowania.
Stanisława i Edeltrauta z Wrząsowic

Pragniemy wyrazić nasze serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Sanatorium „Równica”. Dziękujemy za troskliwą opiekę, serce, uśmiech, którymi zostaliśmy otoczeni. Dziękujemy za wspaniałe zabiegi. Pragniemy ponownie przyjechać do Sanatorium „Równica” na leczenie, by móc być szczęśliwymi przebywając w tak wspaniałym Sanatorium w Ustroniu.
Zofia z Jaworzna

Serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę i doskonale dobrane zabiegi, wykonane przez bardzo dobrych rehabilitantów. Podziękowania dla przemiłych Pań z recepcji za szybką i uprzejmą obsługę. Podziękowania dla całego personelu Sanatorium „Równica”.
Danuta i Henryk z Olsztyna

Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować za miłe przyjęcie mnie do Sanatorium „Równica”. Jestem pierwszy raz w tak dużym Sanatorium i muszę przyznać, że pobyt tutaj traktuję jako udany, za co serdecznie dziękuję. Pozwólcie Państwo, że tą drogą podziękuję również za obsługę przy zabiegach Panie były bardzo miłe. Chciałabym dodać, iż każdy pracownik był zawsze miły, uśmiechnięty, uczynny.
Janina z Sobótka