Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Było nam tu dobrze, miło i wesoło, bo się obsługa kręciła wokoło. Nasza służba zdrowia stale o nas dbała, dniami i nocami nad nami czuwała, byśmy tu schorzenia różne podleczyli, zdrowi i szczęśliwi do domu wrócili".
Piotr z Pniówka

Pozazdrościć takiej ekipy, wszyscy oddani swojej pracy. Większość poczuła się tutaj jak w rodzinie. Każdy zabierze coś dla siebie. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy poznać na swojej drodze tak ciepłych, serdecznych i oddanych ludzi.
Maria z Sosnowca

Niezwykle miło wspominać będziemy pobyt w tutejszym sanatorium! Składamy serdeczne i szczere podziękowania całemu personelowi Sanatorium Narcyz, za miłą i fachową obsługę przez cały okres pobytu w tym pięknie usytuowanym ośrodku sanatoryjnym. W szczególny sposób pragniemy podziękować personelowi medycznemu, który dbał o nasze zdrowie, przez co zawsze towarzyszyła nam dobra kondycja. Podziękowania składamy również Paniom z recepcji za miła obsługę i cierpliwość!
Kazimierz z Bełchatowa

Chciałabym złożyć bardzo serdeczne podziękowania za miłą, profesjonalną i bezbłędną obsługę podczas mojego pobytu w Państwa Sanatorium NARCYZ. Przez cały pobyt byłam otoczona troskliwą opieką przez Pana Doktora. Dziękuję za skuteczne zabiegi. Pragnę również podziękować całemu personelu za dobre słowo i uśmiech, który nam chorym osobom bardzo pomaga w hospitalizacji. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę.
Aneta z Kolbuszowej

Gratulacje! Życzliwość i grzeczność na każdym kroku, począwszy od recepcji.
Jadwiga z Blachowni

Dobrych ludzi nikt nie zapomina, a zatem my również nie zapomnimy całego personelu sanatorium Narcyz, któremu dziękujemy za: wyjątkową kulturę bycia, smaczne i urozmaicone posiłki, profesjonalną za opiekę medyczną oraz za dbanie o czystość.

Jerzy i Joanna z Tarnowskich Gór