Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Jestem zadziwiony jak można egzystować w tak dużym środowisku i czuć się jak w małym domku. W moim odczuciu organizacja w Kosie jest świetna. Szczególnie oczarowany jestem kuchnią. Punktualność, dobry smak i uśmiechy załogi są urocze.
Tadeusz G.

Przebywając w Ustroniu od 30 marca do 18 kwietnia, przeżyłyśmy nieco więcej pór roku niż wskazywałby kalendarz. Oprócz wiosny, której należało się spodziewać - zaskoczyła nas zima, ale i tak nie zmieniła optymizmu i radości życia, które to uzyskałyśmy jako dodatkowy wynik kuracji i w ogóle pobytu w Uzdrowisku Ustroń, a w szczególności w Sanatorium Kos. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom za miłą i serdeczną obsługą oraz profesjonalizm. Liczymy też na powrót tutaj, tak szybko jak to możliwe.
Anna W, Grażyna P.

Jestem zadowlony z pobytu w sanatorium Kos. Dziękuję za doskonałą organizację, miłą obsługę i świetne zabiegi. Szczególne słowa uznania dla szefowej kuchni. Jedzenie było smaczne, urozmaicone i podane bez zbędnego oczekiwania, mimo ogromnej ilości kuracjuszy. Sanatorium Kos warte jest propagowania i będę to czynił wśród znajomych kuracjuszy.
Janusz N.

Ustroń Zawodzie okolicą urzeka
Sanatorium Kos na kuracjuszy czeka.
Codzienne zabiegi zdrowia dodają
Smopoczucie uczestnikom poprawiają.
Personel nigdy nie zawodził
Z sympatią i uprzejmością do nas podchodził
Kuracjusz z Bydgoszczy

Z całego serca dziękujemy za wspaniałą opiekę nad nami, przez minione dni, które na długo zostaną w naszej pamięci i które przyczyniły się do poprawy naszego zdrowia. Wasza fachowość, życzliwość i oddanie było zauważalne każdego dnia. Rzadko spotykana serdeczność jest godna naśladowania.
Janina K, Aniela B.