Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Wspaniałej Ekipie Gimnastyki Indywidualnej serdeczne podziękowania za miłą, sprawną obsługę swoich podopiecznych. Stawiając ich „na baczność” do dalszego zdrowego bytowania w swoim środowisku. Obyście na długo zachowali młodość, zdrowie i urodę, bo świat jest piękny i warto żyć.

Kuracjuszka Uzdrowiska Ustroń

Całemu Personelowi Uzdowiskowego Unstytutu Zdrowia wyrażam słowa uznania za rzetelną pracę i składam podziękowania za troskę o pacjentów oraz za życzliwą i uprzejmą obsługę. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w „Równicy” oraz z przebiegu leczenia i bardzo chętnie tutaj jeszcze kiedyś wrócę
M.S. Ustroń

Z powodu licznych zaburzeń jestem kuracjuszem wielu sanatoriów od kilkunastu lat. Trzykrotnie miałem przyjemność przebywać w „Równicy”. Kuracje w tym sanatorium były najbardziej miłe i sympatyczne. A przede wszystkim cechowały się znaczną profesjonalnością. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Paniom mgr A.T. i mgr G.B. za życzliwość, ciepło oraz bezkrytyczność. Dzięki Nim przebywający w „Równicy” pacjenci nie czują się zakompleksieni w swojej niepełnosprawności, czują się dowartościowani.
A.K. Ustroń 

...i wielokroć tutaj powracam... i wśród urokliwych pejzaży Beskidu nabieram sił i psychicznych oraz fizycznych. Zachwyca mnie tutaj atmosfera stworzona dla pacjentów z różnymi schorzeniami, profesjonalizm wykonywanych zabiegów, dietetyka. Serdecznie więc dziękuję za wspaniały wypoczynek, miłą obsługę i wszelakie piękno natury przedwiośnia.
B.T.W. Ustroń

Podziękowania i wyrazy uznania za wspaniale zorganizowaną bazę zabiegową, wspaniałą kadrę, szczególnie dla B.H. i J.P. za profesjonalne wykonywanie masaży.
Z.G. Ustroń

Pragniemy wyrazić duże uznanie dla młodego personelu za duże zaangażowanie, profesjonalizm oraz serdeczność i cierpliwość w kontaktach z chorymi ludźmi.
Gratulujemy Pani Kierownik takiej załogi. Przyjeżdżamy do Ustronia „Równicy” od wielu lat, jeździmy również po innych sanatoriach w Polsce, ale Wasz ośrodek jest najlepszy, jest wzorem dla innych. Osobiście chcieliśmy pochwalić rehabilitantkę z hotelu „Wilga”, która jest doskonale przygotowana do swojego zawodu. Można było się dowiedzieć co poszczególne zabiegi mogą dać choremu.
Życzymy całej załodze Uzdrowiska „Równica” wszystkiego najlepszego.
Do zobaczenia w przyszłym roku
E. i R. B. Ustroń

KRIOKOMORA
Jest Równica, a w Równicy kriokomora
Bardzo sroga, zimna nora
Ale fajnie nam tu było – bo nas zdrowo wymroziło
A załoga jest bajeczna
Ćwiczy z nami do dzwoneczka
Przy tym wszystkim pomagają
Serce, duszę w to wkładają