Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia (wcześniej Uzdrowiskowy Zakład Przyrodoleczniczy) zapewnia kompleksowe świadczenia zdrowotne z zakresu kinezyterapii, masażu leczniczego, fizykoterapii,
światło- i elektrolecznictwa, magnetoterapii, ultrasonoterapii, hydroterapii, balneoterapii i peloidoterapii

Zapraszamy na baseny solankowe, kąpiele wannowe oraz kąpiele i zawijania borowinowe oparte na własnych, naturalnych surowcach leczniczych. 

Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia oferuje również krioterapię ogólnoustrojową w komorze o działaniu stymulacyjnym. Zabieg ten stanowi doskonałą formę odnowy biologicznej, spowalnia procesy starzenia, wpływa na poprawę nastroju i usuwa uczucie zmęczenia. 

W Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia wykonywanych jest około 6 tys. zabiegów dziennie pacjentom przebywającym w Uzdrowisku Ustroń, osobom kierowanym przez Przychodnię Uzdrowiskową oraz kuracjuszom zakwaterowanym w innych ustrońskich sanatoriach i obiektach hotelowych.

Bogactwo złóż naturalnych, szeroka oferta zabiegów, wykwalifikowany personel – wszystko, czego potrzebują kuracjusze jest tu na wyciągnięcie ręki. W Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia każdy czuje się wyjątkowo. Potrzeby kuracjuszy traktowane są priorytetowo, a poprawa ich kondycji fizycznej, zdrowia i samopoczucia jest dla personelu celem nadrzędnym.

Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia to profesjonalizm w trosce o zdrowie naszych Gości.