Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Medical & SPA Prestige Club to idealne miejsce dla wszystkich, którzy myślą o poprawie zdrowia, marzą o odprężeniu i relaksie, a przy tym oczekują profesjonalnej opieki i szybkich efektów rehabilitacji.

Subtelny szum górskiego strumienia, powietrze przesycone aromatem olejków, ciepło sauny, kameralne wnętrza i sprzyjający relaksowi nastrój – wszystko to tworzy atmosferę  Medical & SPA Prestige Club – miejsca, gdzie profesjonalne zabiegi leczniczo-pielęgnacyjne okazują się czystą przyjemnością.

W Medical & SPA Prestige Club bogactwa natury w połączeniu z XXI-wieczną technologią i luksusem gwarantują szybki powrót do znakomitej formy fizycznej i psychicznej.

Zabiegi wykonywane w Medical & SPA Prestige Club bazują zarówno na darach natury, takich jak borowiny i solanki, jak i na nowoczesnych kosmetykach upiększających. 

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny fizjoterapii, w oparciu o najwyższe standardy i najnowszą wiedzę z zakresu rehabilitacji. Indywidualna opieka, jaką obejmuje się tu każdego klienta, daje pewność wyboru właściwego zabiegu, co jest gwarancją jego skuteczności. 

Zasady przyznawania voucherów upominkowych za wydanie 1000 PLN na zabiegi w Medical & SPA Prestige Club

Medical & SPA Prestige Club
ul. Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń
Informacje i rezerwacje:
tel. 33 856 58 75, 33 856 58 94
e-mail: spa@uzdrowisko-ustron.pl