Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Jako jeden z największych kompleksów uzdrowiskowych w Europie, poprzez jakość oraz różnorodność usług, jakie od 30 lat oferujemy naszym gościom, wzmacniamy pozytywny wizerunek Ustronia. Uzdrowisko Ustroń to niezaprzeczalna część historii, a przede wszystkim przyszłość Naszego Miasta. Zwiąż swoją przyszłość z nami - zostań naszym Pracownikiem. Poprzez świetną pracę oraz wyjątkowe podejście do naszych gości, realizuj swoje ambicje zawodowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Oferujemy:

1. dogodne warunki zatrudnienia,
2. prawo do premii kwartalnej uznależnionej od wyników Firmy,
3. pewność i regularność świadczeń pracowniczych, w tymz  Funduszu Świadczeń Socjalnych,
4. zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
5. szkolenia, zgodne z profilem stanowiska,
6. pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

UWAGA: Dodatkowym atutem jest prawo do dodatku motywacyjnego, którego wysokość jest uzależniona od stopnia znajomości języka angielskiego. 

Oczekujemy:

1. wysokiej kultury osobistej
2. pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi
3. dobrej organizacji pracy
4. umiejętności współpracy w zespole

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 33 856 56 67 lub 33 856 56 61. Na aplikacje czekamy pod adresem mailowym: rekrutacja@uzdrowisko-ustron.pl lub w siedzibie firmy (Biuro Obsługi Spółki, ul. Sanatoryjna 1, Dział Personalny). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.)Ponadto, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:1) administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe ''Ustroń'' S.A. z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1.2) dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,3) kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: Liceum lub odpowiednik
Wymagany język: angielski lub niemiecki