Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego 2018

16 czerwca 2018 r. zapraszamy naszych gości i kuracjuszy do udziału w barwnym korowodzie z okazji OTWARCIA SEZONU UZDROWISKOWEGO.
Zgodnie z tradycją o godzinie 14.00 wyruszymy sprzed Sanatorium Równica na Rynek, gdzie po prezentacji wszystkich uczestników nastąpi uroczyste otwarcie sesonu. Uzdrowisko Ustroń przygotowało z tej okazji kilka atrakcji.

Bezpłatne badania na Rynku

Pracownicy Uzdrowiska Ustroń będą w sobotę (16 czerwca) czekali na Państwa  na Rynku w Ustroniu. W namiocie Uzdrowiska Ustroń będzie można zbadać ciśnienie i tętno oraz zmierzyć poziom cukru we krwi. Pielęgniarki będą do dyspozycji mieszkańców w godzinach 10.00-15.00. Natomiast od godziny 12.00 na Rynku Uzdrowisko Ustroń organizuje pokaz ratownictwa medycznego. Będzie też można nauczyć się udzielać pierwszej pomocy pod okiem fachowca i poćwiczyć na fantomach. Ratownicy medyczni zapraszają do godziny 15.00.

Catering Uzdrowiska Ustroń

W sąsiednim namiocie będzie można natomiast spróbować zdrowych słodyczy wyprodukowanych w Kuchni Uzdrowiska Ustroń. Stoisko promujące usługi cateringowe zaprasza w sobotę od godziny 10.00.

Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ