Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Powiększyła się linia Pelokosmetyków!

pięć nowych kosmetyków z solanką i borowiną trafiło właśnie do sprzedaży. Zachęcamy do poznania nowych produktów z linii Pelokosmetyki. 

Pelokosmetyki to linia kosmetyków Uzdrowiska Ustroń do pielęgnacji ciała. Powstała na bazie surowców naturalnych - solanki i borowiny. Nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę. 

Zapraszamy na zakupy do wszystkich obiektów Uzdrowiska Ustroń oraz do sklepu internetowego pelokosmetyki.pl

Pelokosmetyki Uzdrowiska Ustroń w sprzedaży są już od roku. Przedstawiamy nasze nowe produkty. 

Lekki krem do twarzy borowinowo-solankowy

Lekki krem do twarzy z solanką i aktywnymi ekstraktami: z borowiny, hibiskusa, aronii, głogu i dzikiej róży, wzbogacony dobroczynnymi, roślinnymi olejami: winogronowym, migdałowym i kokosowym oraz masłem shea i witaminą E.
Szybko się wchłania, intensywnie pielegnuje cerę spektakularnie poprawiając jej wygląd.

Składniki:
olej winogronowy, olej migdałowy, masło Shea, olej kokosowy, solanka, pantenol, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z aronii, ekstrakt z głogu, ekstrakt z hibiskusa, ekstrakt z dzikiej róży.
Eliksir do ciała borowinowo-solankowy

Eliksir do ciała z solanką i aktywnymi ekstraktami: z borowiny, hibiskusa, aronii, głogu i dzikiej róży, wzbogacony dobroczynnymi, roślinnymi olejami: winogronowym, migdałowym oraz masłem shea i witaminą E. Szybko się wchłania i wyjątkowo skutecznie pielęgnuje skórę, szczególnie suchą, która odzyskuje blask, jest odpowiednio odżywiona, jędrna, aksamitna w dotyku i delikatnie pachnąca.

Sposób użycia: niewielką ilość eliksiru nanieść na czystą i osuszoną skórę, kolistymi ruchami rozprowadzić na jej powierzchni. Stosować systematycznie, najlepiej każdorazowo po kąpieli.

Składniki:
solanka, pantenol, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z aronii, ekstrakt z głogu, ekstrakt z hibiskusa, ekstrakt z dzikiej róży, olej winogronowy, olej migdałowy, masło Shea, witamina E.
Krem do rąk solankowo-borowinowy

Odżywczo-ochronny krem do rąk z solanką i aktywnymi ekstraktami: z borowiny, hibiskusa, aronii, głogu i dzikiej róży, wzbogacony masłem shea, mocznikiem i dobroczynnymi, roślinnymi olejami: winogronowym i migdałowym oraz witaminą E. Szybko się wchłania i wyjątkowo skutecznie pielegnuje skórę rąk, szczególnie suchą, która jest odpowiednio odżywiona, aksamitna w dotyku i chroniona przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi (wiatr, zimno, intensywne słońce).

Sposób użycia: niewielką ilość kremu nanieść na czystą i osuszoną skórę rąk i dokładnie rozprowadzić. Stosować systematycznie, najlepiej każdorazowo po myciu.

Składniki:
masło Shea, olej winogronowy, olej migdałowy, pantenol, solanka, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z aronii, ekstrakt z głogu, ekstrakt z hibiskusa, ekstrakt z dzikiej róży, witamina E, mocznik
Płyn do kąpieli solankowo-borowinowy

Pachnący płyn do kąpieli z solanką ustrońską i aktywnymi ekstraktami: z borowiny, hibiskusa, aronii, głogu i lawendy, wzbogacony naturalną, nawilżającą betainą. Delikatnie się pieni i skutecznie pielegnuje skórę, która po relaksujacej kąpieli jest gładka i pachnąca.

Sposób użycia: ok. 50 ml płynu (1/10 objętości butelki) wlać do wanny, najlepiej pod strumień wody.

Składniki:
naturalna, nawilżająca betaina, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z aronii, ekstrakt z głogu, ekstrakt z hibiskusa, ekstrakt z lawendy. 
Dwufazowy olejek do kąpieli solankowo-borowinowy

Dwufazowy olejek kąpieli z solanką ustrońską i aktywnymi ekstraktami: z borowiny, hibiskusa, aronii, głogu, melisy i lawendy, wzbogacony dobroczynnymi, roślinnymi olejami: awokado, migdałowym i oliwą z oliwek. Olejek intensywnie pielęgnuje skórę, która po relaksującej kąpieli odzyskuje blask, jest delikatnie natłuszczona, odpowiednio nawilżona i pachnąca.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć po czym ok. 50 ml olejku (1/10 objętości butelki) wlać do wanny, najlepiej pod strumień wody.

Składniki:
solanka, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z aronii, ekstrakt z głogu, ekstrakt z hibiskusa, ekstrakt z lawendy, ekstrakt z melisy, olej migdałowy, olej avocado, oliwa z oliwek.