Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego 2016 - zapowiedź

24 listopada 1986 roku Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy Równica przyjął pierwszych kuracjuszy - tego dnia otwarto I Oddział Kardiologiczny. 
Dla Uzdrowiska Ustroń to wyjątkowa data i powód do świętowania.

Dlatego tegoroczne Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego będzie tak wyjątkowe. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania i do udziału w imprezach.

Zaczynamy już w piątek - muzycznie. W Amfiteatrze Miejskim nie zabraknie gwiazd i muzyków związanych z Ustroniem. Wystąpią: Patrycja Habdas, Radek Stojda, Kamila Kiecoń, Patryk Demkowski, Besides oraz LemON

Kulminacyjnym punktem programu będzie tradycyjny korowód, który w sobotę o godz. 14:00 wyruszy sprzed Sanatorium Równica na Rynek w Ustroniu. Na rynku Burmistrz miasta oraz przedstawiciele Uzdrowiska Ustroń oficjalnie otworzą Sezon Uzdrowiskowy. Jak na urodziny Równicy będzie tort urodzinowy i słodki poczęstunek

W sobotę zapraszamy również do skorzystania z Mobilnej Kliniki Uzdrowiska Ustroń oraz Polsko-Amerykańskich Klinik Serca. Nasze namioty będą z łatwością widoczne na Rynku. Czekają na was lekarze, pielęgniarki i fizjoterapeuci. Będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań i skorzystania z konsultacji - z kardiologiem, diabetologiem i dietetykiem. 

Niedziela upłynie pod znakiem sportu i rekreacji. Przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia Zumby, Body Shape oraz naukę poprawnej techniki nordic Walking i wspólne wyjście z kijami. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i do udziału w wydarzeniach.