Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Nowa oferta zajęć fitness

Nowa oferta karnetów, atrakcyjny harmonogram zajęć fitness i nowoczesna baza - siłownia, baseny solankowe, sauny! Tym wszystkim przyciąga STREFA FITNESS w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia. 

Zapraszamy mieszkańców Ustronia i najbliższych okolic do skorzystania z nowoczesnej siłowni, zmodernizowanych basenów solankowych oraz z atrakcyjnej oferty zajęć fitness. Dzięki zróżnicowanej ofercie karnetów można wybrać i zaplanować ulubione i najlepsze dla siebie aktywności. 

Wybierz karnet dopasowany do Twoich potrzeb!

Karnety open na 30 lub 90 dni w najbardziej rozbudowanej wersji pozwalają na nielimitowane korzystanie z pełnej oferty – basenów solankowych, siłowni, zajęć fitness oraz saun (Karnet ACTIVE SPA).
Dla osób, które nie chcą korzystać z sauny przygotowany został Karnet ACTIVE PLUS. Natomiast z siłowni i zajęć fitness bez ograniczeń skorzystają posiadacze Karnetu Active. Możliwe jest również kupienie karnetu porannego ACTIVE, który daje dostęp do siłowni do godz. 16.00. 

Jeśli nie open, to karnety z określoną liczbą wejść – 4, 8 lub 12 – ważne przez 30 dni. Tu także można dowolnie wybierać między czterema różnymi aktywnościami.

Zajęcia fitness - już nie musisz wybierać jednej dyscypliny!

Dla miłośników aktywnego trybu życia przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć fitness. Body shape, aqua aerobic, zumba fitness, joga, tabata czy trening obwodowy – wybór zależy od Ciebie. Trenerzy i instruktorzy zadbają, by zajęcia były intensywne, efektywne i dostosowane do możliwości grupy. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na wszystkie zajęcia fitness obowiązuje rezerwacja miejsc. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie osoby, które cenią sobie aktywność, ale także takie, które chcą zacząć ćwiczyć i oczekują fachowego wsparcia oraz motywacji. 

Poznaj nową stronę internetową Strefy Medical, Strefy Spa oraz Fitness>>>