Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Majówka w Uzdrowisku Ustroń

Spędzasz długi weekend w Uzdrowisku Ustroń? Zobacz jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy!
Skorzystaj z naszego przewodnika po Uzdrowisku Ustroń i jak najlepiej wykorzystaj majowy wypoczynek. W tym roku układ świątecznych dni w kalendarzu pozwala na naprawdę długi relaks. Na przełomie kwietnia i maja to nawet 9-dniowy pobyt, a na przełomie maja i czerwca – kolejne 4 dni odpoczynku.

REGENERACJA W MEDICAL & SPA

Skorzystaj z regeneracji w naszym centrum Medical & SPA. Wybieraj spośród kilkudziesięciu zabiegów. W kameralnych i eleganckich wnętrzach stworzyliśmy nastrój sprzyjający relaksowi. Tu czekamy na Ciebie w gabinetach masażu. Przed sezonem wakacyjnym szczególnie polecamy masaż bańką chińską oraz masaż pneumatyczny z serum kofeinowym.

Miłośnikom relaksu i długich kąpieli rekomendujemy kąpiele w kozim mleku, w algach, w aromatycznych pudrach. Pozwól się rozpieścić naszym specjalistom, którzy w Medical & SPA przygotują Twoje ciało na nadejście lata. Peeling, refleksoterapia twarzy, a może najnowszy zabieg, dzięki któremu skóra odzyskuje naturalny blask – czyli Witaminowa regeneracja.

1 i 3 maja Medical & SPA otwarte jest w godz. 10.00-19.00

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Basen solankowy

Ustroń to idealne miejsce wypoczynku dla osób aktywnych. Pobyt w Uzdrowisku Ustroń tylko to potwierdza. Dzień warto rozpocząć od gimnastyki w basenie solankowym,  a zakończyć kąpielą połączoną z masażem w solance. Basen solankowy to nie tylko sposób na aktywność, ale także idealna regeneracja dla osób aktywnych. Taka kąpiel rozluźnia mięśnie i ścięgna po wysiłku fizycznym.
BASEN SOLANKOWY – WIĘCEJ INFORMACJI

Godziny otwarcia basenu solankowego 1 i 3 maja: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00

Trening personalny

Długi wypoczynek w Ustroniu to idealna okazja, by skorzystać z siłowni, ale umawiając się z trenerem personalnym. Treningi personalne nie są zarezerwowane tylko dla celebrytów. Trener personalny zadba o indywidualny dobór ćwiczeń, zadba o poprawne wykonywanie ćwiczeń, by były one skuteczne, bezpieczne i nie narażały na kontuzje oraz wesprze poradą dietetyczną.
Nasi trenerzy personalni już na Ciebie czekają – poznaj naszych doświadczonych fizjoterapeutów.

Godziny otwarcia siłowni 1 i 3 maja: godz. 10.00-21.00.

PIĘKNA POGODA? WYBIERZ SIĘ W GÓRY!

Lokalizacja Ustronia to jedna z jego wielu zalet – w otoczeniu beskidzkich szczytów, na stoku Równicy, nad Wisłą. Naszym gościom polecamy korzystanie z różnorodnych tras turystycznych i spacerowych oraz ścieżek rowerowych, które dają okazję do podziwiania pięknych widoków i korzystania z licznych atrakcji.

Zobacz atrakcje Ustronia

PADA? SKORZYSTAJ Z SIŁOWNI I ZAJĘĆ FITNESS!

Muzyka w tle, widok na Beskidy i opieka trenera. W takich okolicznościach trening na siłowni to prawdziwa przyjemność. Ale jeśli wolisz ćwiczyć w grupie, dobrze się bawić i osiągać wymarzone rezultaty zapraszamy za zajęcia fitness.
Poznaj nasz kalendarz