Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Eliminator 2017 - zapraszamy do udziału w biegu na Czantorię

Ile razy wbiegniesz na Czantorię? Jeden raz, dwa, trzy może aż cztery razy!

Zapraszamy do udziału w biegu etapowym Eliminator, organizowanym w ramach finałowego festiwalu Ligi Biegów Górskich Dare2B. 25 listopada 2017 na zboczach Czantorii Wielkiej przeprowadzone zostaną 4-etapowe zawody. 

Zapisy do tego biegu już się rozpoczęły.

Zasady są proste!

Zawody składają się z 4 biegów/etapów. W pierwszym etapie startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy. W drugim etapie startuje 75% początkowej liczby startujących kobiet z najlepszymi czasami i 75% początkowej liczby startujących mężczyzn z najlepszymi czasami (zaokrąglając w górę do pełnej jedności). W trzecim i czwartym etapie startuje odpowiednio 50% i 25% początkowej liczby startujących kobiet i mężczyzn, najszybszych w poprzedniej serii.

Zawodnicy, którzy na danym etapie  (od startu do mety) nie zmieszczą się w limicie 45 minut nie będą sklasyfikowani na danym etapie. W szczególności zawodnicy, którzy dobiegną po limicie, nie zakwalifikują się do następnego etapu nawet gdyby były jeszcze wolne miejsca na kolejny etap.

Zawodnicy niezakwalifikowani nie mają prawa wystartować w następnym etapie.W każdej z serii organizator ma prawo rozdysponować do dwóch „dzikich kart”.

Przykład: Przy zgłoszeniu do zawodów 900 zawodników w tym 600 mężczyzn i 300 kobiet – tyleż startuje w I etapie. Do II etapu przechodzi: 450 najszybszych mężczyzn i 225 najszybszych kobiet, do III Etapu: 300 najszybszych mężczyzn i 150 najszybszych kobiet, a do IV etapu: 150 najszybszych mężczyzn i 75 najszybszych kobiet.

Uzdrowisko Ustroń wspiera organizatorów i uczestników tego wymagającego biegu. Po zawodach uczestnicy, w ramach pakietu startowego będą mogli zregenerować się w naszych basenach solankowych. 

Więcej informacji na temat biegu TUTAJ

BASENY SOLANKOWE

Rok temu też wspieraliśmy organizatorów biegu, a na starcie stanęła nasza drużyna. Zobaczcie jak było rok temu!