Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka

Uzdrowisko Ustroń sponsorem 10. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu

10. Cieszyński FORTUNA Bieg

Uzdrowisko Ustroń zostało sponsorem 10. Cieszyńskiego FORTUNA biegu. W jubileuszowej edycji wystartuje 1400 biegaczek i biegaczy. Tradycyjnie już pokonają atestowaną trasę o długości 10 km po obu stronach Olzy – w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Dla najlepszych zawodników z Cieszyna oraz najstarszej
i najstarszego zawodnika Uzdrowisko Ustroń ufunduje atrakcyjne nagrody.

WIĘCEJ O BIEGU

Ale to jeszcze nie wszystko!

Biegaj z nami! Treningi biegowe już od 1 lutego!

Zaczynasz przygodę z bieganiem? Chcesz wystartować w 10. Cieszyńskim Fortuna Biegu? Potrzebujesz wsparcia doświadczonych trenerów? Z nami przygotujesz się do biegu na 10 km. 1 lutego 2018 r. o godz. 17:00 rozpoczynamy treningi biegowe. Spotykamy się w holu głównym Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia.
Zajęcia poprowadzi Waldemar Stefańczuk - biegacz, trener personalny.

Waldemar Stefańczuk - zawodowo grał w hokeja na lodzie w GKS Katowice. Jest medalistą mistrzostw Polski w seniorach, jak i grupach młodzieżowych. Regularnie startuje w zawodach biegowych górskich i ulicznych. Ma na swoim koncie maratony miedzy innymi w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Lizbonie.

Od 7 lat nastawiam się na biegi o charakterze ekstremalnym i w tym czasie ukończyłem trzykrotnie Bieg Rzeźnika (78 km) oraz 100 km w Krynicy. Jak do tej pory największym moim wyzwaniem i sukcesem sportowym był bieg na dystansie 240 km w Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju w 2015 r.

Jako trener personalny oraz instruktor pomogłem już wielu osobom spełnić marzenia o starcie w zawodach na 10 km, maratonie lub w biegu górskiego. Swoje  Pasjonuje się również kolarstwem górskim, jak i szosowym.

Do udziału w treningach szczególnie zapraszam osoby, które chca rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Z nami przygotujecie się do swojego pierwszego startu na 10 km.

Dołącz do rywalizacji!

Wszystkim, którzy cenią sobie aktywny styl życia zapraszam do dołączenia do naszej rywalizacji.

Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze, wędrujesz, ćwiczysz na siłowni... Każda aktywność jest ważna dla zdrowia! Dołącz do naszej rywalizacji Aktywny 2018 r. ze Strefą Fitness.
Bawimy się przez cały rok. Dla najlepszych i najaktywniejszych uczestników rywalizacji będą nagrody – karnety do naszej Strefy Fitness.

RYWALIZUJ